spin
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

BENİ SEVİYORUM (FARKINDALIK GÖSTERİSİ)

Haziran 1 @ 15:00 - 16:00

Beni Seviyorum

Tek  kişilik kişisel farkındalık gösterisi Beni Seviyorum, Asmalı Sahne’de sizlerle…

Yazan/Yöneten/Sunan: Sefer Humar

(60 dakika )

Hakikatı kimseden ödünç alamazsın.

Kendi varoluşunun içine ancak sen bakarsan bulursun.

Bu hayatta mutlu ve huzurlu olmamız için ilk yapmamız gereken bir başkasından önce kendimizi sevmemizdir.

Buzdağı gibi görünen egolarımızı derin sevgimiz içinde eritip kaybedelim ve bizzat kendimiz okyanusun bir parçası haline gelelim. Ne dersin?

İnsan olarak aşk, sosyal ve iş ilişkilerinde her daim bir başkasını sevmemiz gerektiğini öğrendik. Gelin isterseniz sevmeye kendimizden başlayalım. İnanın çok şeyin içinizde değiştiğini hissedeceksiniz. Nasıl ki başkasının bahçesine gül dikmekle kendi bahçemize gül dikmek arasındaki farkı bildiğimiz gibi.”

Sefer Humar kimdir?

13 yıllık beyaz yaka ve yöneticilik birikimini ve  yaptığı tiyatro oyun yazarlığı ve  oyunculuk deneyimini,  kişisel gelişim ,motivasyon ve  farkındalık eğitimleri ile birleştirip kurumsal şirketlerde  eğitimlere ve şirketlerde motivasyon konuşmacısı olarak  ve tiyatro sahnelerinde gösterilerine  devam etmektedir. Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi lisans –yüksek lisans ve doktora çalışmaları sonrası akademik kariyerine paralel çeşitli kurumlarda kişişel gelişim eğitimleri, farkındalık,motivasyon,ilham verici konuşmacı,kişisel dikkat etkinliği ve mutlu insan mutlu çalışan gibi sevgi farkındalığı alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.Beni Seviyorum adlı kişişel gelişim kitabının yazarıdır.

 

 

Detaylar

Tarih:
Haziran 1
Saat:
15:00 - 16:00