spin
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

AUT

Ocak 4 @ 20:30 - 22:00

“ Karanlığın çocuklarıydı onlar, tutkuları tek sevdaları bir..”

Futbol taraftar liderlerı ile futbolu yönetenler arasındaki kirli ilişkilerin, çarpıcı ve gerçekçi bir dille anlatıldığı Aut’un süpervizörlüğünü usta tiyatrocu Ali Düşenkalkar üstlendi. Futbolu çok seven, ele avuca sığmaz gençlerin, yönetim tarafından nasıl suça itildiğinin öyküsünü anlatan oyun hareketli yapısı ile heyecan yaşatıyor. Yönetmenliğini Muharrem Uğurlu’nun yaptığı oyunun metni iki ünlü oyuncuya ait. Alper Kul ve Özgür Özgülgün’ün kaleme aldığı oyun genç yeteneklerin yer aldığı özel bir kadro ile sahnede.

Futbolun ele avuca sığmaz çocuklarının suça itiliş hikayesinin anlatıldığı oyun, tiyatro salonlarında pek sık rastlanmayan film tadında aksiyon sahneleri ile seyircisini şaşırtıyor.

 

Alper Kul ve Özgür Özgülgün’nün kaleme aldığı ve Asmalı Sahne’nin 2018 tiyatro sezonunun çarpıcı oyunu olan“AUT”  Muharrem Uğurlu’nun yönetmenliği ve Ali Düşenkalkar’ın süpervizörlüğünde başlıyor. Dinlendiğinde hafızalara kazınan ve aksiyon sahnelerine hayat veren oyunun müziklerini ise Orhan Enes Kuzu besteledi. Tüm görsel tasarımlar Can Tiryaki’nin klavyesinden çıktı.

Yazan: Alper Kul & Özgür Özgülgün

Yöneten :Muharrem Uğurlu

Süpervizör : Ali Düşenkalkar

Müzik : Orhan Enes Kuzu

Creaitve Director : Can Tiryaki

Işık Tasa   : Ali Düşenkalkar

Teaser- Afiş Tasarım  : Can Tiryaki

Dövüş Koreograf  : Hamit Gülmen

Yrd Yönetmen : Nur Birol

Oyuncular : Barış Üstün( Sarı),   Muharrem Uğur  (Zehir), Metin Kurt (Boza), Görkem Aydın                     (Öcü), Ahmet Yıldırım (Fidel), Özgür Hacıer (Denyo), Nur  Birol  (Manita), Osman Boz                               (Çocuk).

 

Detaylar

Tarih:
Ocak 4
Saat:
20:30 - 22:00

Mekan

Asmalı Sahne
Asmalı Mescit Mah. Yemenici Abdüllatif sok. Hoş Apt. No:9 Beyoğlu
istanbul, Taksim/Beyoğlu 34430
Telefon:
02122433720
Website:
www.asmalisahne.com

Organizatör

Asmalı Sahne
Telefon:
02122433720
E-posta:
info@asmalisahne.com
Website:
www.asmalisahne.com